Jardin24

Świętujemy jubileusz 10-lecia! Odbierz 20% rabatu na wszystkie produkty!:)

Świętujemy jubileusz 10-lecia!
Już od 10 lat z radością oferujemy Państwu najwyższej jakości żywność ekologiczną. W ciągu tych lat, do naszej oferty dołączyło wiele ciekawych i wartościowych produktów, takich jak olej kokosowy, olej z czarnuszki, produkty z czystka oraz kapsułki i balsam z omułka.

Chcielibyśmy bardzo Państwu podziękować za minione 10 lat podarowując rabat w wysokości -20% na wszystkie produkty*

KOD RABATOWY: URO10

*rabat obowiązuje od 20.03.2015 do 06.04.2015.
Hasło URO10 należy wpisać w polu kod rabatowy i nacisnąć "Dodaj kupon".

Wartosć całego koszyka zostanie automatycznie pomniejszona o 20% !
SERDECZNIE ZAPRASZAMY!
Dla nas najważniejsze jest zdrowie, dlatego od wielu lat zajmujemy się sprzedażą zdrowej żywności. W swojej ofercie posiadamy olej z czerwonej palmy, olej kokosowy tłoczony na zimno oraz olej kokosowy nierafiowy. W promocyjnej cenie polecamy masło kokosowe i korzeń maca. Dla przyszłych mam proponujemy szeroki wybór witamin, żelazo w ciąży jest niezbędne dla kobiet spodziewajacych się dziecka. Nasze produkty zasadowe cieszą się szerokim zainteresowaniem, tak samo jak omułek zielonowargowy czy czystek bio. Dla klientów hurtowych, oferujemy czarci pazur prosto z importu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Czas wyświetlania strony: 0.046s