Jardin24

e-Płatności
Zapewniamy szybkie płatności bankowe, płatności kartą kredytową i debetową.

WODA ALKALICZNA

Java to naturalna, alkaliczna woda mineralna o pH 9,2 i ujemnym potencjale REDOX.  Po badaniach przeprowadzonych  w Instytucie Hydrologicznym AGH w Krakowie Javę sklasyfikowano jako wodę średnio - zmineralizowaną o charakterze wodorowęglanowo - węglanowo - sodowym. Potwierdzono jej zasadowe pH i niską wartość potencjału REDOX. Java wydobywana jest ze źródła w malowniczej podkarpackiej miejscowości położonej   z dala od przemysłu i zanieczyszczeń związanych z działalnością człowieka. 

Naturalna czystość Javy sprawia, iż może być spożywana bez procesu uzdatniania. Dzięki temu zachowuje swoje najlepsze wartości w postaci zasadowego pH i niskiego potencjału oksydo - redukcyjnego, który przy źródle osiąga wartość ok -320mV. Przewagą Javy jest proces rozlewania do butelek bez usuwania i dodawania żadnych składników. Java to woda prosto ze źródła. Dzięki swoim właściwościom i walorom smakowym Java jest idealnym dopełnieniem zdrowej diety.

WODA ALKALICZNA
Filtrowanie produktów
Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz lub skorzystaj z wyszukiwania zaawansowanego.
4. Jeżeli używałeś filtrów ogranicz ilość wybranych opcji.
...jest pusty

Szybki kontakt
JARDIN24.PL

info@nomak.pl
tel. 32 22 10 280
tel. 32 73 90 500
Newsletter
Nasza jednostka certyfikująca PL-EKO-04

 

Dla nas najważniejsze jest zdrowie, dlatego od wielu lat zajmujemy się sprzedażą zdrowej żywności. W swojej ofercie posiadamy olej z czerwonej palmy, olej kokosowy tłoczony na zimno oraz olej kokosowy nierafiowy. W promocyjnej cenie polecamy masło kokosowe i korzeń maca. Dla przyszłych mam proponujemy szeroki wybór witamin, żelazo w ciąży jest niezbędne dla kobiet spodziewajacych się dziecka. Nasze produkty zasadowe cieszą się szerokim zainteresowaniem, tak samo jak omułek zielonowargowy czy czystek bio. Dla klientów hurtowych, oferujemy czarci pazur prosto z importu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Czas wyświetlania strony: 0.075s